0

Twoje ulubione oferty

Finanse

Doradztwo kredytowe

Zakup nieruchomości to duża inwestycja  dla większości z nas. Szczególnie kiedy kupujemy swoje pierwsze mieszkanie. Często, żeby sfinalizować zakup wymarzonego lokum potrzebujemy skorzystać z kredytu hipotecznego. 

Niełatwo połapać się w gąszczu ofert i dziesiątkach banków. 

My chętnie Ci  w tym pomożemy!

Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze. 

Pomożemy przeanalizować oferty, wybrać 2-3 banki, w których złożymy dokumenty, pomożemy w formalnościach, będziemy negocjować i finalnie wybierzemy najlepszą opcje dla Ciebie. 

 

Doradztwo finansowe

W zakres naszej oferty wchodzą usługi doradztwa finansowego, czyli pomoc w zarządzaniu majątkiem osobistym.

Żyjemy w czasach, w których z każdej strony jesteśmy zasypywani ofertami co raz to lepszych inwestycji, obiecujących ogromne zyski, często w krótkim czasie. Niecałe 30 lat funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce nauczyło nas jednak, że nie ma inwestycji pozbawionych ryzyka, że ważna jest dywersyfikacja kapitału, że jeśli źle zainwestujemy ciężko zarobione pieniądze to bardzo szybko możemy je stracić...

W dalszym ciągu jednak nie do końca wiemy co dokładnie znaczy ta dywersyfikacja, gdzie szukać inwestycji, które spełnią nasze oczekiwania i jak sprawdzić czy faktycznie są bezpieczne, jak znaleźć doradcę finansowego, który zrozumie nasze potrzeby i będzie prawdziwym doradcą, a nie sprzedawcą wysokomarżowych produktów?

Podejmując współpracę z nami możesz  mieć pewność, ze dołożymy wszelkich starań, aby Twoje pieniądze były bezpieczne. Do każdego klienta mamy bardzo indywidualne podejście. Wspólnie badamy możliwości finansowe i ustalamy budżet inwestycyjny. We współpracy z doradcą inwestycyjnym oraz biegłym rewidentem badamy inwestycje, które poczyniłeś do tej pory, zarówno na rynku kapitałowym, ubezpieczeniowym, jak i nieruchomościowym. Następnie budujemy plan alokacji finansowej i systematycznie go realizujemy.

 

"Wybitni doradcy finansowi nie rodzą się na kamieniu. Często najlepsi z nich mają tylu klientów, ilu są w stanie obsłużyć i zgodzą się przyjąć jeszcze ciebie tylko wtedy, gdy wydasz się im odpowiednim klientem."

~ Benjamin Graham

Masz pytania?

Nasi doradcy chętnie na wszystkie odpowiedzą?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2017 © Prosperity Group

realizacja: indemi.pl